Nauczanie jest naszą pasją.

Od dawna marzyłyśmy o stworzeniu własnej szkoły językowej - nie takiej standardowej i nudnej, ale takiej, która da swoim uczniom coś więcej: zadowolenie z nauki, satysfakcję z zajęć, wymierne rezultaty. Dla nas edukacja to starannie dobrane pomoce, które pobudzają potencjał uczniów i kształtują myślenie, to pełny wachlarz metod czyniących naukę przyjemną i skuteczną. Ucząc staramy się zaszczepiać pasję zdobywania wiedzy.

Duże doświadczenie

Od wielu lat zajmujemy się nauka języków obcych

Wspaniały zespół

Ponad 10 osób jest do Państwa dyspozycji na zajęciach.

Sprawdzone metody nauczania

Lekcje z nami to niezwykłe zajęcia, bo w nich uczestniczy się całym sobą. Angażując wyobraźnię, emocje i zmysły płynnie wprowadzamy uczniów w prawdziwe sytuacje. Ukierunkowujemy energię uczniów na przyswajanie języka. Uczymy współdziałać z grupą, wyzwalamy twórczość i samodzielność, a wszystko to po angielsku, niemiecku i hiszpańsku!

Justyna Jabłońska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego o kierunku Wczesna Edukacja i Logopedia oraz Pedagogiki Ogólnej Uniwersytetu Bydgoskiego. Ukończyłam również Regent College w Elblągu. W ‚The Burlinghton School’ w Londynie zdałam egzamin FCE. Podczas mego pobytu w Londynie byłam opiekunką i zajmowałam się dwójką urwisów: Tayem i Lucką.

Uwielbiam różnorodność w nauczaniu, wskazuje na to moje doświadczenie zawodowe.
Od wielu lat prowadzę profesjonalne, biznesowe kursy językowe na rożnych poziomach zaawansowania dopasowane do potrzeb firm.
Cały czas kreuje nowe sposoby nauczania, które pozwalają dotrzeć do ucznia małego i dużego! Wdrażam te metody m.in. podczas zajęć angielskiego w przedszkolach.

Marzena Strzeczewska

Jestem absolwentką Wydziału Filologiczno-Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego o kierunku Filologia Polska i specjalności nauczycielskiej. Ukończyłam również podyplomowe studia z zakresu Przygotowania Pedagogicznego do Nauczania Języka Angielskiego na ww. uniwersytecie oraz Edukację przedszkolną i wczesnoszkolną w Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie. Obecnie studiuję Filologię Hiszpańską w Ateneum. Zdałam także egzaminy FCE oraz CAE poświadczające moją znajomość języka angielskiego. Od 2004 roku uczę w szkołach zarówno podstawowych, jak i ponadgimnazjalnych, a także prowadzę zajęcia językowe w przedszkolach. Miałam również okazję pracować jako nauczyciel metodą Helen Doron oraz metodą Callana. Od 2018 roku związana jestem z Niepubliczną Szkołą Podstawową Montessori Tczewie, gdzie uczę języka angielskiego oraz pełnię rolę wychowawcy klas 4-8 oraz wicedyrektora. Doświadczenie zebrane w pracy w rozmaitych placówkach wykorzystuję podczas przygotowywania zajęć w Centrum Nauki Sowa.

Obie wciąż doskonalimy swój warsztat pracy uczestnicząc w szkoleniach, spotkaniach metodycznych.

Staramy się także zaktywizować społeczność lokalną organizując akcje w ramach Centrum Nauki Sowa (m. in. szafing, zabawa z językiem angielskim w czasie ferii”)

Czekamy na Ciebie

Centrum Nauki SOWA
ul. T. Rejtana 15
83-110 Tczew

Zadzwoń do nas

+48 880 351 542
+48 880 351 554

Email
Social networks