PRZEDSZKOLE

Na zajęciach dla młodszych dzieci staramy się przede wszystkim stworzyć miłą atmosferę, w której dzieci czują się bezpiecznie. Rozwijają znajomość angielskiego w naturalny sposób, ponieważ kładziemy nacisk na język odpowiedni dla tej grupy wiekowej. Rozwijamy przede wszystkim umiejętności rozumienia i mówienia i dlatego wszystkie gry i zabawy prowadzone są wyłącznie po angielsku, a dzieci w tym wieku bardzo łatwo uczą się z kontekstu. Poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia i materiały dodatkowe rozwijana jest wyobraźnia i kreatywność dzieci oraz wzbogacana jest ich wiedza ogólna.

Lekcje odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 min.

SZKOŁA PODSTAWOWA

Angielski dla dzieci 6-9 lat

Zajęcia prowadzone innowacyjną metodą, która już najmłodszym pozwala czytać i pisać po angielsku.. Lekcje będą odbywać się w niewielkich grupach. Na zajęciach dla młodszych dzieci staramy się przede wszystkim stworzyć miłą atmosferę, w której dzieci czują się bezpiecznie. Rozwijają znajomość angielskiego w naturalny sposób, ponieważ kładziemy nacisk na język odpowiedni dla tej grupy wiekowej. Rozwijamy przede wszystkim umiejętności rozumienia i mówienia, dlatego wszystkie gry i zabawy prowadzone są wyłącznie po angielsku, a dzieci w tym wieku bardzo łatwo uczą się z kontekstu.

Lekcje trwają 45 minut (ze względu na umiejętność koncentracji dzieci) i odbywają się 2 razy w tygodniu. 

Angielski dla dzieci 10-14 lat

Kurs ten oferuje coś więcej niż tylko naukę z podręcznika. W świecie, który zarzuca nas mnogością bodźców, standardowe nauczanie często bywa zniechęcające dlatego też kurs nasz będzie wykorzystywał nowoczesne metody i techniki pracy. Uczniowie rozwijać będą znajomość angielskiego w naturalny sposób, ponieważ kładziemy nacisk na język odpowiedni dla tej grupy wiekowej. Rozwijamy przede wszystkim umiejętności rozumienia i mówienia, dlatego wszystkie gry i zabawy prowadzone są wyłącznie po angielsku, a dzieci w tym wieku niezwykle łatwo uczą się z kontekstu. Sprawdzanie wiedzy natomiast będzie odbywać się pod kątem przyszłych egzaminów przeprowadzanych w klasie ósmej (systematyczne ćwiczenie technik i strategii zdawania egzaminów).

Spotkania odbywają się 2 razy w tygodniu po godzinie.

DOROŚLI

Kurs od poziomu podstawowego do zaawansowanego

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 min.

Business English

Kurs od poziomu podstawowego do CAE.
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 min.

DYSLEKTYCY

Nauka języka angielskiego sprawia dyslektykom duże trudności, ponieważ ma wyjątkowo nieregularną pisownię. Nie oznacza to jednak, że uczeń dyslektyczny nie może nauczyć się tego języka, wymaga jedynie odpowiedniej stymulacji oraz specjalnych metod. Świadczą o tym sukcesy, które odnoszą nasi uczniowie.

Lekcje odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 min.

SZKOŁA PODSTAWOWA 8 KLASA

Kurs przeznaczony dla uczniów klas ósmych

chcących zdawać egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego. W programie trenowanie technik rozwiązywania testów, ćwiczenie umiejętności rozumienia ze słuchu, czytania ze zrozumieniem oraz reagowania językowego.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 min.

KONWERSACJE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Zajęcia pozwalające na rozwinięcie umiejętności komunikowania się w języku angielskim.

Adresowane do uczniów klas III-IV, V-VIII oraz szkół ponadgimnazjalnych.

Odbywają się raz w miesiącu w grupach 1-3 osobowych.

MATURA

Kurs przygotowujący do matury na poziomie podstawowym lub rozszerzonym.

Udział w kursie gwarantuje rzetelną powtórkę materiału gramatycznego i leksykalnego zgodnego ze standardami wymagań egzaminacyjnych. W trakcie zajęć uczestnicy poznają techniki zdawania matury, strategie egzaminacyjne oraz będą rozwijać każdą z makroumiejętności (czytanie, pisanie, słuchanie, mówienie) we wszystkich typach zadań maturalnych. Zapewniamy także symulację egzaminu

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 min.

KOREPETYCJE

Lekcje przeznaczone dla uczniów, którzy nie radzą sobie, mają problemy ze standardowym tempem uczenia się języka na lekcjach w szkole oraz tych, którzy muszą „nadrobić” materiał pod czujnym okiem nauczyciela.
Istnieje możliwość „wykupienia” dowolnej liczby lekcji – w zależności od potrzeb ucznia.

KURS CERTYFIKACYJNY

Kurs przeznaczony dla osób pragnących przygotować się do egzaminów FCE, CAE lub CPE. 

 

Kursy dla firm i przedszkoli

CN Sowa od kilku lat prowadzi zajęcia z języków obcych w firmach na terenie Tczewa. Możemy się pochwalić, iż zaufały nam już cztery firmy.

Nasze kursy dopasowujemy do potrzeb oraz specyfiki firmy. Ustalamy poziom umiejętności językowych pracowników za pomocą testów i rozmów. Opracowujemy specjalny program nauczania, który odpowiada potrzebom danych pracowników i ich stanowiskom. Zapewniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące zarówno liczby godzin, długości trwania lekcji (mogą to być lekcje 60 minutowe) jak i treści, które będą podjęte w trakcie trwania kursu.

Czekamy na Ciebie

Centrum Nauki SOWA
ul. T. Rejtana 15
83-110 Tczew

Zadzwoń do nas

+48 880 351 542
+48 880 351 554

Email
Social networks