PoznajMarzenęJustynęKasięMajęKlaudięDavidaoraz pozostałych ....
Image module

Maja Mierzwińska

Jestem absolwentką studiów wyższych o kierunku filologia angielska, jednak swoją przygodę z językiem rozpoczęłam już w przedszkolu. To, co zaczęło się od prostej gry „One Potato, Two Potatoes” okazało się zostać moją pasją na całe życie, którą staram się zarażać swoich kursantów. Przez kilka ostatnich lat miałam okazję pracować zarówno z najmłodszymi, jak i z dużo dojrzalszymi uczniami. Nieważne czy masz 5, 15, czy 55 lat – z doświadczenia wiem, że możesz nauczyć się angielskiego!

Image module

Maja Makowska

Jestem absolwentką studiów wyższych na kierunku filologia angielska ze specjalnością nauczycielską. Wciąż doskonalę swoje umiejętności na licznych szkoleniach i warsztatach dla nauczycieli i filologów. Mam okazję pracować zarówno w przedszkolach, z dziećmi i młodzieżą, ale także z dorosłymi. Nauczanie języka angielskiego to moja pasja, praca jako lektor sprawia mi ogromną przyjemność. Język angielski towarzyszy mi także poza pracą, uwielbiam brytyjskie kino, muzykę i literaturę.

Image module

Katarzyna Jamroż-Łoza

Jestem absolwentką Instytutu Anglistyki Uniwersytetu Gdańskiego. Od 2006 roku pracuję jako lektorka zarówno z dorosłymi, młodzieżą, jak i dziećmi. Lubię swoją pracę. Hobbystycznie startuję od czasu do czasu w wyścigach MTB i rajdach na orientację w terenie.

Image module

Klaudia Wieczorkowska

Jestem nauczycielem języka angielskiego. Lubię pracować z dziećmi oraz młodzieżą, jak również z osobami dorosłymi. W uczeniu języka cenię sobie ciekawe metody pracy oraz zabawę. Moja motto brzmi: „wszyscy mogą nauczyć się języka obcego-wystarczy trochę wiary i chęci”.

Image module

David Barry

My name is David. I was born in Yorkshire, in Northern England.  My family is from Ireland and Cornwall. I have been brought up near the Yorkshire Dales but was educated at Leeds Grammar School. I love Leeds United. When I was a teenager, I was a singer in a Punk band and then the band became more Thrash Metal. This time was brilliant. I went to study politics at the University of Northumbria and quickly realised that I did not like politics, so I went travelling around India.

As a techer I taught in Leeds, China, South Korea and I vistied Japan. The Far East is a great part of the world. I can tell you many stories. In Hong Kong for example, I befriended a fellow student of Bruce Lee and also befriended Jackie Chan’s bodyguard. Interesting times.

In more recent times, I have gone to work in Poland. My girlfriend and I think that Poland is a beautiful country. You have the four seasons here. We think so anyway. The nature in Poland is excellent.

I look forward to helping you learn English in the most happy and positive way!!!!

Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy

Czekamy na Ciebie

Centrum Nauki SOWA
ul. T. Rejtana 15
83-110 Tczew

Zadzwoń do nas

+48 880 351 542
+48 880 351 554

Email
Social networks