PoznajMarzenęJustynęKasięAnięAgnieszkęKamilęoraz pozostałych ....
Image module

Anna Grzegorzewska

Cześć! Mam na imię Ania, jestem studentką ostatniego roku Skandynawistyki na Uniwersytecie Gdańskim i uczę się języka duńskiego. Uwielbiam odwiedzać nowe miejsca i poznawać ich kultury. Oprócz Skandynawii, bliskie są mi również kultury hiszpańskie oraz angielska.

Image module

Katarzyna Drozdowska

Cześć! Mam na imię Kasia. Jestem osobą bardzo energiczną, jak i ceniącą sobie spokój. Lubię śpiewać, tańczyć i spędzać czas z najbliższymi. Jestem studentką kierunku Filologia angielska specjalność nauczycielska. To, co sprawia, że czuję się sobą, to nauka i nauczanie języka angielskiego. Czas spędzony na zajęciach to budowanie pewności siebie w używaniu tego języka i poznawaniu siebie. Najważniejsze, co staramy się zapamiętać to fakt, że nauka języka to czas, kiedy nie boimy się popełniać błędów. Świetna atmosfera, innowacyjne formy zajęć, angażujące aktywności i dużo satysfakcji z nauki to cechy zajęć w CNSOWA. Zapraszam!

Image module

Katarzyna Jamroż-Łoza

Jestem absolwentką Instytutu Anglistyki Uniwersytetu Gdańskiego. Od 2006 roku pracuję jako lektorka zarówno z dorosłymi, młodzieżą, jak i dziećmi. Lubię swoją pracę. Hobbystycznie startuję od czasu do czasu w wyścigach MTB i rajdach na orientację w terenie.

Image module

Kamila Maciejewska

Cześć! Jestem Kamila i studiuję filologię hiszpańską. Kocham Hiszpanię za słońce, flamenco, kulturę, uśmiechniętych ludzi, piękne widoki, kuchnię i melodyjny język. Chcę podzielić się z Wami moją miłością do tego kraju i przekazać Wam swoją wiedzę. Zapraszam na zajęcia, na których odkryjemy świat języka hiszpańskiego oraz zagłębimy się w kulturę Półwyspu Iberyjskiego i Ameryki Łacińskiej. !Nos vemos en CNSOWA!

Image module

Agnieszka Flisikowska

Hello!Mam na imię Agnieszka i jestem studentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem jedną z pierwszych kursantek Centrum Nauki Sowa, a teraz również lektorką języka angielskiego. Myślę, że to, iż wciąż jeszcze się uczę jest atutem, ponieważ doskonale rozumiem  moich uczniów. Prowadząc zajęcia dokładam wszelkich starań, by dzieci czuły się swobodnie, dobrze się bawiły, a przede wszystkim poznawały język angielski, nie tylko poprzez ćwiczenia, ale i aktywną zabawę.

Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy

Czekamy na Ciebie

Centrum Nauki SOWA
ul. T. Rejtana 15
83-110 Tczew

Zadzwoń do nas

+48 880 351 542
+48 880 351 554

Email
Social networks