PoznajMarzenęJustynęKasięMajęRafaelaKlaudięoraz pozostałych ....
Image module

Maja Mierzwińska

Jestem absolwentką studiów wyższych o kierunku filologia angielska, jednak swoją przygodę z językiem rozpoczęłam już w przedszkolu. To, co zaczęło się od prostej gry „One Potato, Two Potatoes” okazało się zostać moją pasją na całe życie, którą staram się zarażać swoich kursantów. Przez kilka ostatnich lat miałam okazję pracować zarówno z najmłodszymi, jak i z dużo dojrzalszymi uczniami. Nieważne czy masz 5, 15, czy 55 lat – z doświadczenia wiem, że możesz nauczyć się angielskiego!

Image module

Maja Makowska

Jestem absolwentką studiów wyższych na kierunku filologia angielska ze specjalnością nauczycielską. Wciąż doskonalę swoje umiejętności na licznych szkoleniach i warsztatach dla nauczycieli i filologów. Mam okazję pracować zarówno w przedszkolach, z dziećmi i młodzieżą, ale także z dorosłymi. Nauczanie języka angielskiego to moja pasja, praca jako lektor sprawia mi ogromną przyjemność. Język angielski towarzyszy mi także poza pracą, uwielbiam brytyjskie kino, muzykę i literaturę.

Image module

Katarzyna Jamroż-Łoza

Jestem absolwentką Instytutu Anglistyki Uniwersytetu Gdańskiego. Od 2006 roku pracuję jako lektorka zarówno z dorosłymi, młodzieżą, jak i dziećmi. Lubię swoją pracę. Hobbystycznie startuję od czasu do czasu w wyścigach MTB i rajdach na orientację w terenie.

Image module

Klaudia Wieczorkowska

Jestem nauczycielem języka angielskiego. Lubię pracować z dziećmi oraz młodzieżą, jak również z osobami dorosłymi. W uczeniu języka cenię sobie ciekawe metody pracy oraz zabawę. Moja motto brzmi: „wszyscy mogą nauczyć się języka obcego-wystarczy trochę wiary i chęci”.

Marcelina Kowalkowska

Image module

Rafael Jose Saez Cara

Pochodzę z Granady, z południa Hiszpanii. W Tczewie mieszkam od 2008 roku. Oprócz prowadzenia zajęć z języka hiszpańskiego w CN Sowa, pracuję także jako nauczyciel języka hiszpańskiego w liceach ogólnokształcących w Malborku i w Tczewie. W 2015 r. skończyłem studia podyplomowe z Dydaktyki Języka Hiszpańskiego w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu. Niedawno rozpocząłem studia magisterskie na kierunku Filologia Hiszpańska w Ateneum – Szkole Wyższej w Gdańsku. Jestem także z wykształcenia architektem. Lubię podróżować i spędzać czas z moją rodziną. Jeżeli jesteście zainteresowani nauką języka hiszpańskiego oraz poznawaniem kultury i zwyczajów krajów hiszpańskojęzycznych, to serdecznie zapraszam Was do CN Sowa!

Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy

Czekamy na Ciebie

Centrum Nauki SOWA
ul. T. Rejtana 15
83-110 Tczew

Zadzwoń do nas

+48 880 351 542
+48 880 351 554

Email
Social networks